Ülevaade

Milline näeb välja meie süsteem seest poolt?

Reklaamid

Reklaamid

Meie süsteemis on reklaamide haldamine väga lihtne. Iga reklaami kohta näidatakse kõikvõimalikku infot ja lisaks on olemas nupud reklaami sisse ja välja lülitamiseks, muutmiseks, kustutamiseks ja ka statistika vaatamiseks.

Lehed

Lehed

Täpselt samamoodi lihtne on ka lehtede haldamine. Ka lehti on võimalik muuta ja kustutada ning koheselt liikuda statistika peale konkreetse lehe suhtes.

Statistika

Statistika Statistika

Statistikat saab vaadata väga erinevaid. Minnes statistika lehele on võimalus valida, mille kohta statistikat näidatakse. (Iga reklaam, iga leht, "Kõik reklaamid", "Kõik lehed", "Kõik") Seejärel on võimalik valida ajaperiood, mille lõike statistilised andmed võetakse. Seejärel saad valida, kuidas statistikat näidatakse: tunnid päevas, päevad nädalas, päevad kuus, nädalad aastas, kuud aastas, tunnid, päevad, nädalad, kuud, aastad. Lõpetuseks on võimalik valida, kas näidatakse kõiki külastusi ja klikke, või ainult unikaalseid. Taolise statistikaga on võimalik lehti ja reklaame analüüsida täpselt nii põhjalikult, kui soovi on. Kõigele lisaks on võimalik andmed exportida välja csv failiks, mida suudab avada ka Excel.

Lähemalt võid lugeda siit.
Liitumiseks vajuta siia.