Korduma kippuvad küsimused

Siit leiate nii mõnelegi küsimusele vastuse, mis teil tekkida võib. (K - küsimus, V - vastus)

Üldine

K: Kas see on tõesti tasuta?
V: Just! Meie bännerivahetus on 100% tasuta!

K: Aga kes siis selle kõik kinni maksab?
V: Et asja tasuta ülal pidada, võtame me ringlusesse ka teisi, tasulisi reklaame.

K: Millist punktide teenimise suhet te pakute?
V: Teatud tingimustel on võimalik teenida punkte suhtes 19:20'le. Sellist punktide suhet kuskil mujal saada ei ole!

K: Kas minu andmeid hoitakse turvaliselt?
V: Kindlasti! Meie jaoks on inimese privaatsus ja tema andmed väga olulised ja me töötame iga päev, et tõhustada erinevaid turvaelemente kaitsmaks kõikide kasutajate andmeid.

K: Milliseid reklaamide suuruseid te toetate?
V: Lubatud on 88x31px, 120x60px, 468x60px, 728x90px, 120x600px suuruses reklaamid.

K: Kui kiiresti aktiveerub minu konto?
V: Konto aktiveerub kohe, kui olete kinnitanud oma e-maili aadressi. Selleks saadetakse teile registreerimisel e-mail, kus on link, millele minnes aktiveeritakse teie konto.

K: Ma muutsin oma e-maili aadressi, kuid nüüd ütleb leht, et e-mail on kinnitamata?
V: Iga kord, kui muudate oma e-maili aadressi, saadetakse teie uuele e-maili aadressile aktiveerimiskiri, mis sisaldab link'i e-maili aktiveerimiseks.

K: Mul on mõned küsimused, kuidas ma teiega kontakti võtan?
V: Kontakti võtmiseks kasutage kontakti vormi.

K: Kui kiiresti te vastate?
V: Me teeme kõik, et vastata kirjadele vähemalt 24h jooksul. Enamasti aga teeme seda juba paari tunni jooksul.

Reklaamid

K: Lisasin reklaami, kuid nüüd on reklaamil kella märk. Mida see tähendab?
V: Peale reklaami lisamist peab moderaator reklaami üle vaatama. Kella märk näitab, et reklaam on üle vaatamise järjekorras. Peale moderaatori poolset reklaami kinnitamist või tagasi lükkamist muutub märk vastavalt roheliseks linnukeseks või punaseks ristiks.

K: Kuidas ma saan tagasi lükatud reklaami uuesti ülevaatusele panna?
V: Muutke oma reklaami ja viige reklaam vastavusse tingimustega. Peale seda läheb reklaam uuesti ülevaatusele ning kui kõik on hästi, kinnitatakse reklaam ka ära.

K: Staatuse all on rohelise ringi sees valge linnuke, mida see tähendab?
V: See näitab, et reklaam on aktiivne. Reklaami saab ajutiselt ka välja lülitada vajutades selle sama ikooni peale. Seda kasutades saate reklaami välja lülitada ning hiljem uuesti sisse lülitada ilma, et peaks reklaami kustutama ja seejärel lisama ja ootama, et moderaator selle üle kontrolliks.

K: Lisasin reklaami ja seal näitab, et reklaami tase on 0. Mida see tähendab?
V: Vastavalt reklaami tasemele näidatakse reklaami erineva tõenäosusega. Tase 0 reklaam on kõige tavalisem reklaam. Viimane tase on 6. tase, mis puhul on võimalus, et seda reklaami näidatakse 64x suurem, kui tase 0 reklaami.

K: Kuidas ma flash reklaami puhul tean, mis aadressile ma külastaja klikiga suunama peaks?
V: Meie süsteem annab flash reklaamile kaasa "ClickTAG" parameetri. Kuidas seda kasutada, leiate siit. (Pealkirjaga: To assign a clickTAG for your advertisement)

Lehed

K: Lisasin lehe, kuid nüüd on reklaamil kella märk. Mida see tähendab?
V: Peale lehe lisamist peab moderaator lehe üle vaatama. Kella märk näitab, et leht on üle vaatamise järjekorras. Peale moderaatori poolset lehe kinnitamist või tagasi lükkamist muutub märk vastavalt roheliseks linnukeseks või punaseks ristiks.

K: Lisasin oma veebilehele lehe koodi, kuid punkte ei tule. Veebilehel näidatakse alati AdTraf.net reklaami. Milles asi?
V: Et lehel hakataks õigesti reklaame näitama, peab leht olema moderaatori poolt üle vaadatud. Lehte vaatab moderaator üle siis, kui reklaami on üritatud näidata veebilehel vähemalt 1 korra.

K: Kuidas ma saan tagasi lükatud lehe uuesti ülevaatusele panna?
V: Muutke oma lehte ja viige leht vastavusse tingimustega. Peale seda läheb leht uuesti ülevaatusele ning kui kõik on hästi, kinnitatakse leht ka ära. Veenduge ka, et veebileht ise vastab ka tingimustele.

K: Lisasin lehe ja seal näitab, et lehe tase on 0. Mida see tähendab?
V: Mida suurem tase, seda rohkem punkte leht genereerib. Tase 1 leht teenib 5% rohkem punkte vaatamiste ja klikkide eest kui tase 0 leht. Viimane tase on 6, mis teenib 30% rohkem punkte kui tase 0 leht.